Klaipėdos regiono komandų triumfas LFF I-os lygos pirmenybėse
2017 m. sezono LFF I lygos pirmenybės sėkmingai susiklostė Klaipėdos regiono komandoms. Bent per pastaruosius du dešimtmečius nebuvo tokio sezono, kad galutinėje prizininkų rikiuotėje būtų dvi Klaipėdos regiono komandos, o likus keliems turams iki pirmenybių pabaigos į jas pretenduotų net tris Klaipėdos regiono ekipos.
Palangos FK „Palanga“ sezoną nors ir pradėjo kluptelėjimu 1:3 prieš „Dainavos“ komandą, vėliau sekusios trys pergalės leido jau sezono pradžioje įsitaisyti viršutinėje lentelės dalyje. Nors dar dvi neypač palankiai susiklosčiusios rungynės su „Stumbro B“ (1:2) ir FK „Pakruojis“ (1:1) kiek sutrukdė išsilaikyti tarp pirmaujančių komandų, tai vėliau aštuoni turai be pralaimėjimų ir net septynios pergalės per juos leido jau pirmąjį pirmenybių ratą užbaigti turnyrinės lentelės viršūnėje.
Antrojo rato pradžioje FK „Palangai“ vėl teko nusileisti 0:2 „ant kulnų“ tuo metu lipusiai „Dainavai“, iškęsti dvi sunkias rungtynes su Klaipėdos regiono komandomis – FK „Šilute“ (3:2) ir FK „Koralas“ (1:2) bei tenkintis tik tašku su „Nevėžiu“ (1:1). Tačiau dar kelių pergalių serija leido palangiškiams išlikti lyderiais, o daug lėmusioje dvikovoje su persekiojusia Gargždų „Banga“ atrodo pavyko išlįsti net pro „raktų skylutę“, kai rungtynių pabaigoje, rungtyniaujant devyniems prieš vienuoliką, pavyko išplėšti lygiąsias 2:2 bei iš pagrindinio konkurento atimti tuos du svarbius taškus, kuriais FK „Palanga“ ir aplenkė „Bangą“. Sezono pabaigoje palangiškiai jautė nuolatinį „Bangos“ spaudimą ir negalėjo sau leisti atsipalaiduoti iki paskutinio turo, bet net kluptėlėjimas prieš „Džiugą“ (0:3) leido viską išlaikyti savose rankose, o paskutinėse rungtynėse pergale užsitikrinti nugalėtojų vardus bei iškovoti vietą kitų metų LFF A lygoje.

Gargždų „Banga“ sezoną pradėjo dvejomis pergalėmis, bet labai anksti turėtas laisvas turas neleido surinkti tiek pat taškų kiek rungtynėmis daugiau žaidusios komandos, tad kuri laiką „Banga“ buvo turnyrinės lentelės viduryje. Vėliau pirmajame rate gargždiškiams kilti į trejetuką trukdė pralaimėjimai „Vyčiui“ (0:2), FK „Palangai“ (0:1), FK „Koralui“ (1:3) ir FK „Pakruojui“ (1:2) ir pirmąjį ratą užbaigė ketvirtoje vietoje, nuo lyderių atsilikdama šešiais taškais.
Antroji sezono pusė gargždiškiams buvo sėkminga ir taškus rinko beveik visose rungtynėse. Penkios pergalės rato pradžioje leido šoktelti į antrąją vietą, o jau minėtos rungtynės su FK „Palanga“ (2:2) galėjo leisti net pakilti į pirmąją poziciją. Dar kelių pergalių serija leido žengti koja kojon su lyderiais ir likus trims turams net tašku juos aplenkti, bet apmaudus pralaimėjimas išvykoje „Stumbrui B“ (1:2) vėl nubloškė į antrąją vietą iš kurios pakilti nebepavyko. Tiesa, vykstant paskutiniam turui „Banga“ pirmaudama prieš „Utenį B“ kelioms akimirkoms buvo pakilusi į pirmąją vietą „gyvoje“ turnyrinėje lentelėje, bet pergalingus įvarčius įmušusi FK „Palanga“ neleido jos aplenkti galutinėje rikiuotėje. Gargždų „Banga“ pirmąjį kartą klubo istorijoje iškovojo antrąją vietą LFF I-os lygos pirmenybėse, o sezoną gali užbaigti ir sugrįžimu į LFF A lygą.

Klaipėdos FK „Koralas“ per sezoną spėjo pabuvoti tiek turnyrinės lentelės apačioje, tiek ir viršuje. Sezono pradžioje pergales keitė pralaimėjimai ir „Koralas“ kelis turus laikėsi per turnyrinės lentelės vidurį, bet nelabai sėkmingi dar keli turai FK „Koralą“ privertė nusiristi net iki dvyliktos pozicijos, kurioje buvo užbaigtas ir pirmas ratas (tiesa, į antrąją sezono pusę buvo nukeltos rungtynės su „Žalgiriu B“, kurios galėjo leisti pakilti bent porą laiptelių aukščiau). Antrojo rato pradžioje laukė dvikova su greta žengusiu „Tauru“ ir pralaimėjimo atveju, FK „Koralas“ galėjo atsidurti net iškritimo zonoje, bet lyg atsispyrusi nuo „dugno“ klaipėdiečių ekipa iškovojo kelias pergales paeiliui, o taškus rinko net vienuolikoje rungtynių iš eilės. Toks taškų kraičio papildymas FK „Koralui“ leido atlikti žygį į viršų beveik per visą turnyrinę lentelę ir likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos, net buvo pirmaujančiame trejetuke, su kitomis dvejomis Klaipėdos regiono komandomis. Bet sezono pabaiga nebuvo tokia sėkminga – nutrūkus pergalių serijai per paskutinius kelis turus pavyko iškovoti tik tris taškus, kurie galutinėje rikiuotėje leido išlikti šeštoje vietoje. Prisiminus, kad FK „Koralui“ tai debiutinis sezonas, pasiektas rezultatas labai garbingas, tik sezono pabaiga priverčia jausti šiokį tokį kartėlį.

FK „Šilutė“ sezoną pradėjo labai sunkiai ir turėjo tenkintis vos vienu tašku per pirmus penkis turus, pirmojo rato viduryje buvo pasiektos kelios pergalės, kurios leido pakilti iš turnyrinės lentelės apačios. Per pirmąjį ratą surinkusi 17 taškų, FK „Šilutė“ dalinosi 9-11 vietomis. Antroje sezono pusėje šilutiškių rezultatai buvo gerokai prastesni ir nors pavyko išvengti iškritimo zonos, bet skandalingai užbaigtas sezonas patiems klubo vadovams iškėlė daug klausimų dėl komandos ateities.

Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija sveikina nugalėtoja tapusią FK „Palangą“, prizininkų gretose sezoną užbaigusią FK „Bangą“ ir garbingai debiutiniame sezone rungtyniavusį FK „Koralą“.


Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>