2018 m. Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos (pateikiamos komandų sudėtys)
2018 m. Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybose dalyvavo 11 salės futbolo sezoną pratęsti norinčių komandų - "Titanic", "KU-Miško Pasaka", "Klaipėda City", "Sparta", "LCC Moose FC", "Nautica", FK "Žebenkštis", FK "Konteka", "Vienuolikė-Elvitransa", "Meglaras" ir "Vakarų Frontas".

Varžybų nuostatai



Pateikiame salės futbolo Taurės varžybų "tinklelį" ir komandų sudėtis:


























KOMANDŲ SUDĖTYS
FK „KONTEKA“
Vilius Jurčius, Martynas Vėlyvis, Almantas Eidėjus, Dovydas Šaulys, Benas Alseika, Aleksas Šiburkis, Vilius Šiburkis, Vladas Kučerov, Edgaras Voitechovskis, Martynas Matūza,

„SPARTA“
Arvydas Trizno, Aleksej Archipov, Vilius Čižauskas, Artūras Bytautas, Arnoldas Liutika, Žygimantas Dubickas, Evaldas Garbauskas, Erikas Vainoras, Edgaras Jokūbaitis, Ramūnas Ruibys, Karolis Inta, Mantas Perepliotovas, Andrej Konovalov, Vladimiras Molis, Artūras Mosejevas, Mindaugas Kuhlins, Simas Kaušas

„MEGLARAS“
Lukas Jonušis, Jevgenij Garoška, Mindaugas Drąsutis, Artūras Stučys, Aurimas Tamkevičius, Aleksey Limanets, Deivydas Balčiūnas, Ramūnas Čekavičius, Nerijus Butkus, Laurynas Vilkas, Vygandas Burškys, Renardas Vaitkus, Bartas Butinas, Arūnas Šilgalis, Vaidas Skripkauskas, Agnius Čepas, Evaldas Dargis, Mantas Pakalniškis, Gytis Ragauskas, Anton Ščinov, Lev Gomeniuk, Michail Vinogradov, Pranas Griškevičius, Nerijus Sakalauskis, Rokas Galinis, Putinas Bartkevičius

„VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA“
Mantas Razonas, Vitalis Marozas, Markas Martinas Šuika, Ramūnas Kruopys, Deividas Fiodorovas, Nerijus Šliogeris, Vitalijus Albrikas, Marius Narušis, Luis Rosa, Rokas Markauskas, Arnoldas Kumšlys, Deividas Račkauskas, Elijus Pavlovas, Mindaugas Davidavičius, Aurimas Barauskis, Elijus Vilimas

„VAKARŲ FRONTAS“
Romas Stonys, Linas Skipitis, Vytautas Baltmiškis, Arūnas Beinartas, Tadas Vasiliauskas, Linas Kirila, Erikas Mockus, Valerijus Žukovas, Tadas Petreikis, Virginijus Lapinskas, Oleg Vodolazskij, Marijus Eibutis, Vaidotas Janulionis, Aneris Adomkevičius, Osvaldas Deringis, Dainius Žernys, Gvidas Jonutis, Lukas Šarkauskis, Saulius Beinartas, Dovydas Čiuprinskas, Deividas Ibneris, Liudvikas Valius, Ramūnas Narvilas, Rokas Girtautas, Edgaras Jokūbaitis.

„TITANIC“
Andrius Jotko, Vytas Kurmis, Tadas Gudauskas, Dovydas Zakrevskij, German Jezerskij, Artiom Sizikov, Martynas Bučas, Victor Munoz, Eimantas Mongirdas, Jurij Jeremejev, Vasilij Nevolia, Jegor Jaroslavskij, Vygantas Jurkaitis, Justas Vainikaitis, Aleksandr Orinka, Maksim Nevolia, Mark Rybakov, Anton Ananjev, Khaled Menani, Aleksandr Nikolajenko

FK „ŽEBENKŠTIS“
Vytautas Žukauskas, Dalius Barakauskis, Gražvydas Žakys, Dovydas Stonys, Šarūnas Barakauskis, Simas Pranauskas, Robertas Rimutis, Dovydas Narkus, Edvardas Vlasovas, Mantas Pakamanis, Tauridas Paulius, Giedrius Jurevičius, Sergej Palijčuk, Ignas Kančelskis, Gerdas Kančelskis

„LCC MOOSE FC“
Erik Dudik, Vilius Zaleckis, Danill Dudukalov, Aleksandr Shargu, Mykyta Ageyev, Deividas Gibėža, Denis Godzin, Zuka Manjgaladze, Akhmed Kadiev, Dmytro Sashchuk, Ikhtiyar Aliaghayev, Oleksii Ivlichev, John Afosi, Borys Kravchuk, Aleksandr Suenkov, Artur Chernyshov, Guga Engendize

„NAUTICA“
Kiril Čiupalov, German Michno, Maksim Jegorov, Edmundas Gaigalas, Renatas Mosejevas, Timur Cyvaniuk, Aurimas Barsteika, Marsel Balasanov, Mindaugas Kinčius, Nerijus Kosmakovas, Deividas Gedminas, Marius Stoukus, Aleksandr Vasiljev, Andrej Višnevskij, Artiom Korotjich, Kiril Iovov, Ilja Petrov, Andrius Kaušpėdas, Lukas Kereišis, Ruslan Ašurov, Aleksej Ivanickij, Giga Imnadzė, Lukas Nedzinskas, Igor Gul, Jurij Jeremejev

„KLAIPĖDA CITY“
Roman Abrašin, Justas Adamas, Anton Archipov, Viačeslav Čiumačenko, Stasys Dacys, Dainius Dikun, Denis Dobrijan, Vitalij Gurejev, Dmitrij jakovlev, Vaidotas Juškus, Viktor Klesčionok, Artiom Lysakov, Denis Mišin, Tomas Norkūnas, Marius Prišmontas, Armandas Rakauskas, Andrej Srokin, Donatas Stankevičius, Jonas Stonkus, Dovydas Zakrevskij

"KU-MIŠKO PASAKA"
Rimantas Bogužas, Aivaras Lukošius, Kazimieras Žutautas, Rokas Borusas, Žymantas Butkus, Andrius Marcinkevičius, Marius Papšys, Deividas Lukošius, Dovydas Paliulis, Aurimas Jurgelevičius, Saulius Varkalis, Audrius Vitkauskas, Žilvinas Kymantas, Paulius Ruseckas, Andrius Vaitonis, Zigmantas Butkus, Petras Rupeinis, Skirmantas Rakauskas, Rokas Urbelis, Gediminas Strikys, Gediminas Kruša, Lukas Beneta, Andrius Pancerovas, Donatas Surblys


Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai