Vasaros paplūdimio festivalyje atkaklios paplūdimio futbolo dvikovos


Šeštadienį pirmą kartą surengtas Vasaros paplūdimio festivalis į Smiltynę pritraukė daugybę poilsiautojų ir sportininkų. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai į Smiltynę ėmė plūsti nuo ankstaus ryto. Geras oras, muzika ir pramogos į paplūdimį pritraukė neįprastai daug žmonių.
Poilsiautojai stebėjo ir palaikė sportinių varžybų dalyvius – vyko paplūdimio moterų ir vyrų tinklinis, rankinio turnyrai, vaikų ir jaunučių paplūdimio regbio čempionatas, atviras Lietuvos paplūdimio imtynių čempionatas, „Cross train, be fit“ judesių rungtys bei paplūdimio futbolo turnyras.
Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos vykdytame futbolo turnyre jėgas išbandė 6 Klaipėdos komandos, kelios iš jų pirmąkart dalyvavo paplūdimio futbolo varžybose.
Rato sistema vykusiose varžybose geriausiai sekėsi „Girulių“ komandai, kuri per penkerias rungtynes pasiekė keturias pergales ir surinko 12 taškų. Tiek pat taškų surinko ir FK „Granata“, tačiau tik dėl pralaimėjimo „Giruliams“, užėmė II-ąją vietą. Beje, paskutiniame ture sprendėsi prizinių vietų likimas ir „Sparta“ sulaukusi palankaus rezultato bei surinkusi 9 taškus, išliko III-oje vietoje. Pralaimėjusi paskutinę svarbią dvikovą „Sedvario“ tenkinosi IV-ąją vieta (7 taškai). Turnyro pabaigoje atkakli kova vyko ir dėl žemesnių vietų, kai jau atrodė, kad tašką turėjusi „Fotoaparato.lt“ komanda iškovos pirmąją pergalę turnyre, „Englandas“ komandos žaidėjai sugebėjo panaikinti varžovų persvarą, išplėšti lygiąsias bei įsirašyti pirmąjį tašką. Tiesa, „Fotoaparato.lt“ komandai pakako lygiųjų, kad išliktų penkti (2 taškai), o „Englandas“ su vienu tašku šįkart liko šeštoje vietoje.
Geriausiu turnyo vartininku išrinktas Egidijus Martinkus (FK „Granata“), o geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Karolis Kelpšas („Giruliai“).

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
FC "SUOLIUKAS" - AGLUONA-GARANT GROUP
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
1 turas.

21.10
KRUOPA - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. SAREMA 1 3
3. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
4. KLAIPĖDA CITY 1 1
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. FELIŪGA 0 0
7. FOTOAPARATAS.LT 0 0
8. MEGLARAS 0 0
9. MOSĖDIS 0 0
10. FK "GRANATA" 0 0
11. KRUOPA 0 0
12. PORT MARE 0 0
13. FC "SUOLIUKAS" 0 0
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 0 0
15. ELVITRANSA 0 0
16. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
17. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
18. VAKARŲ FRONTAS 0 0
19. FK "VS-JONUŠAI" 1 0
20. MEMEL 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai