Informacija apie 2018-2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybes (papildyta - pogrupiai ir turų eigos)

Atsižvelgus į komandų vadovų prašymus ir bendras diskusijas, nuspręsta pakoreguoti 2018-2019 m. Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių varžybų sistemą. I-oje lygoje rungtyniaus 10 komandų, o II-oje lygoje varžysis 18 komandų, kurios pirmajame etape bus suskirstytos į du pogrupius po devynias komandas.

I-oje lygoje dalyvaus – „Krantona“, „Klaipėdos Universitetas“, „Kelpa" (buvęs „KUSK“), „Sarema“, „Klaipėda City“, Klaipėdos FM, „Plikiai-Rūgpienių kaimas“, FK „Žebenkštis“, FK „Konteka“ ir „Atviros Jaunimo Erdvės“.

Pirmajame etape sužaidus vieną ratą, vėliau į atkrintamąsias varžybas pateks 6 komandos, iš kurių pirmos dvi iškart į pusfinalius.

II-os lygos komandos – „Kruopa“, „Nautica“, „Klaipėdos Uostas“, FC "Suoliukas", „EDM Statyba-Sendvaris“, "Sparta", "Stogandra", "LCC Moose FC", "Vienuolikė-Elvitransa", „Agluona-Garant Group“, "Tobula Instaliacija-Hikvision", FK "Granata", „Klaipėda City B“,„Meglaras-Danės perlas“, „Memel“, "KFA Akademija-Dituva", „Klaipėdos Policija“, „Atviros Jaunimo Erdvės B“.

Prieš pirmąjį etapą komandos traukiant burtus bus padalintos į du pogrupius (kad gautųsi apylygūs pogrupiai, prieš burtų traukimą, komandos suskirstytos į tris krepšelius). Pirmajame etape komandos dvejuose pogrupiuose sužais po vieną ratą.

Antrajame etape pogrupių pirmosios keturios komandos atkrintamosiose varžybose kovos dėl II lygos Didžiosios taurės, o likusios komandos (5-9 vietos) pratęs kovą dėl Mažosios taurės.

Žaidėjų registracija (iki 25 žaidėjų) bus vykdoma iki gruodžio 1 d. I-oje lygoje nebus taikomi apribojimai, o II-oje lygoje, komanda galės registruoti tik vieną Futsal A lygoje, LFF A ir LFF I lygoje ar užsienyje žaidusį žaidėją, kurie minėtose lygose rungtyniavo laikotarpiu nuo 2018 m. liepos 1 d.

Varžybų pradžia tiek I-oje, tiek II-oje lygoje numatyta nuo lapkričio 12 d.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>