"Nautica" apgynė Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybų nugalėtojų titulą
Klaipėdos miesto salės futbolo "JOMA" Taurės varžybos
Kovo 26 d.
Finalas
„Nautica“ – „Uosto Direkcija“ 8:4 (5:2)

Ketvirtadienį finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo „JOMA“ Taurės varžybos, o tuo pačiu ir Klaipėdos miesto salės futbolo sezonas. Finale kovo praėjusio sezono Taurės varžybų laimėtoja „Nautica“ ir sėkmingai iki finalo nukeliavusi „Uosto direkcija“.

Pirmosios lemiamų rungtynių minutės sėkmingiau susiklostė „Nauticai“, kuri po Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko įvarčių gan greitai įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), bet „Uosto Direkcijos“ pakako panašaus kelių minučių laiko, kad Dano Kulišausko ir Karolio Intos įvarčiais atstatytų pusiausvyrą (2:2). Vis gi šįkart „Nauticos“ gretose sunkiai sustabdomas buvo Germano Jezerskij ir Andriaus Jotko duetas, kurie iki pertraukos įmušė dar tris gražius įvarčius ir „sukrovė“ „Nauticai“ nemenką persvarą (5:2).

Antroje rungtynių pusėje įvarčių reikėjo laukti daug ilgiau ir tik įpusėjus kėliniui Jurij Timanov tiksliu smūgiu iš aikštės krašto kiek atgaivino intrigą (3:5), bet į tai „Nautica“ atsakė dar trimis – Eduardo Smirnovo, Andriaus Jotko ir Aleksandro Nikolajenko – įvarčiais (8:3). Prieš finalinę sireną Danas Kulišauskas dar spėjo sumažinti „Uosto Direkcijos“ atsilikimą (4:8).

Tad „Nautica“ antrus metus paeiliui nugali Klaipėdos miesto salės futbolo „Joma“ Taurės varžybose.
Geriausiu „Joma“ Taurės varžybų žaidėju išrinktas Andrius Jotko („Nautica“), o rezultatyviausiu tapo Oleg Vinogradov („Kruopa“), įmušęs 7 įvarčius.