"AGRpakas-Sendvaris" vos neišvaistė turėtos persvaros prieš "Optimistus"
II LygaKlaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Optimistai“ 11:10 (5:3)
II lygos antrasis turas baigėsi rezultatyvia „AGRpakas-Sendvaris“ ir „Optimistai“ komandų dvikova. Per pirmas dvidešimt minučių vyko lygiavertė kova ir rezultatas po jų buv lygus 3:3, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „AGRpako-Sendvario“ komanda, įgijo dviejų įvarčių persvarą (5:3). Antrajam kėliniui prasidėjus, atrodė, kad „AGRpakas-Sendvaris“ palaužė varžovų pasipriešinimą ir palaipsniui didino savo persvarą, kuri likus žaisti apie penkias minutes buvo išaugusi iki penkių įvarčių (11:6). Tačiau lyg per anksti patikėję pergale ‚AGRpako-Sendvario“ žaidėjai , per likusias kelias minutes leido „Optimistams“ sumažinti atsilikimą iki minimumo (11:10). Rezultatyvumu nugalėtojų gretose išsiskyrė Tadas Jurkus (4 įvarčiai), po tris kartus pasižymėjo Remigijus Vaitkevičius ir Martynas Vėlyvis. Pralaimėjusiųjų komandoje po tris įvarčius įmušė Donatas Stankevičius ir Mantas Kirila.