II-os lygos finale taip pat prireikė baudinių serijos, po kurios triumfavo "Miško Pasaka", debiutiniame sezone "Uosto Direkcija" iškovojo III-ąją vietą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 19 d.
Finalas
Finalų dienos įvarčių ir kiti lemtingi video momentai

"Miško Pasaka" - "Vakarų Frontas" 2:2 (1:2) (baudinių serija - 4:3)
FINALO RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Penktadienį vakare išaiškėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II-os lygos stipriausia komanda.
Finale susitiko po pirmojo etapo daugiausiai taškų surinkusi tik šiemet II-oje lygoje debiutavusi „Miško Pasaka“ ir antrus metus iki II-os lygos finalo nužygiuojantys „Vakarų Fronto“ žaidėjai.
Rungtynių pirmomis minutėmis abi komandos įmušė po įvartį – 2-ąją minutę pasižymėjus „Miško Pasakos“ žaidėjui Kazimierui Žutautui, po kelių minučių „Vakarų Fronto“ ekipos lyderis Romas Stonys tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).
Vėliau rungtynės klostėsi netaip rezultatyviai, nes abi komandos ypač drausmingai kovėsi dėl kamuolio gynyboje ir tik prieš pat pertrauką, po įžaisto kamuolio po varžovų pražangos, Aldas Žernys sugebėjo rasti spragą varžovų gynyboje ir išvedė „Vakarų Frontą“ į priekį (2:1).
Antroje rungtynių pusėje „Miško Pasakai“, pasižyminčiai rezultatyviu žaidimu, ilgai teko ieškoti būdų, kaip atstatyti pusiausvyrą ir likus finale žaisti apie aštuonias minutes rezultatyviausias II-os lygos žaidėjas Deividas Lukošius tolimu smūgiu išlygino rezultatą (2:2).

Kaip ir I-os lygos finale viskas sprendėsi baudinių „loterijoje“. Permainingoje baudinių serijoje pirmieji suklydo „Miško Pasakos“ žaidėjai, tačiau vėliau jie baudinius atliko be klaidų, o „Vakarų Fronto“ ekipos nariai dukart nesugebėjo įveikti varžovų vartininko ir turėjo antrus metus iš eilės finale pripažinti varžovų pergalę.
„Miško Pasaka“ praėjusiame sezone buvo nugalėjusi III-os lygos varžybose, o šiemet patekusi tarp II-os lygos komandų iškart tapo lygos nugalėtoja bei išsikovojo teisę kitame sezone rungtyniauti tarp stipriausių Klaipėdos miesto ekipų.

RUNGTYNĖS DĖL III VIETOS
"Uosto Direkcija" - "Klaipėda City" 8:3 (4:1)
Rungtynėse dėl III-os vietos, taip pat šio sezono II-os lygos debiutantė "Uosto Direkcija" gan greitai įgijo persvarą, kurią įpusėjus antrajam kėliniui padidino iki trijų įvarčių (3:0). „Klaipėda City“ bandė dar atgaivinti savo viltis, tačiau tik sušvelninę rezultatą (3:1), jau kitoje varžovų atakoje netyčia pasiuntė kamuolį į savus vartus ir iki pertraukos išliko trijų įvarčių „Uosto Direkcijos“ persvara (4:1).
Dar viena viltis „Klaipėda City“ ekipai sužibo įpusėjus antrajam kėliniui, kai dvejais įvarčiais per porą minučių buvo sumažinusi atsilikimą iki dviejų įvarčių (3;5), tačiau „Uosto Direkcijos“ puikiai sužaista rungtynių pabaiga leido laimėti šias rungtynes rezultatu 8:3 ir jau debiutiniame sezone iškovota III-oji vieta.

Rezultatyviausiu II-os lygos žaidėju tapo Deividas Lukošius, kuris įmušė 61 vieną įvartį (per 11 žaistų rungtynių) ir daugiau nei dvigubai aplenkė artimiausią persekiotoją. Komandų vadovai Deividą Lukošių išrinko ir geriausiu II lygos žaidėju, o geriausiu vartininku buvo išrinktas „Vakarų Fronto“ vartininkas Saulius Beinartas.