2018 m. Klaipėdos salės futbolo Taurės varžybų nuostatai

I. Tikslai ir uždaviniai.
1. Populiarinti salės futbolą Klaipėdos mieste.
2. Išaiškinti Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės laimėtoją.

II. Varžybų vykdymas ir vadovavimas.
1. Taurės varžybas organizuoja ir vykdo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.
2. Taurės varžybos vyks 2018 m. kovo mėnesį.

III. Teisėjavimas ir taisyklės.
1. Varžybose dalyvauja 11 Klaipėdos miesto salės futbolo komandų.
Taurės varžybos bus vykdomos atkrentamųjų varžybų principu – kiekviename etape žaidžiamos vienerios runtynės.

2. Rungtynėse žaidžiami 2 kėliniai po 25 minutes (laikas rungtynių metu nestabdomas). Rungtynių papildomą laiką gali pridėti rungtynių teisėjas, įspėdamas komandas kiek laiko pridedama. Nepaaiškėjus rungtynių nugalėtojui, mušama po penkis arba daugiau, jei rezultatas išlieka lygus, 6 metrų baudinius. Kiekvienoms rungtynėms teisėjauja 2 teisėjai.
3. Žaidžiama su salės futbolo kamuoliu.
4. Aikštėje žaidžia 1 vartininkas ir 4 žaidėjai.
5. Komandai per kėlinį prasižengus 6 ir daugiau kartų (bet kurioje salės vietoje) skiriamas 10 metrų baudinys (jei šešta ar vėlesnės baudos varžovams skiriamos arčiau nei 10 metrų nuo vartų, tada baudos smūgį galima atlikti nuo prasižengimo vietos).
6. Prasižengus baudos aikštelėje skiriamas 6 metrų baudinys.
7. Vartininkui pagavus kamuolį iš žaidimo, galima iš rankų mesti (perduoti kamuolį) per visą aikštę arba spirti kamuolį į varžovų vartus. Rankomis į varžovų vartus įmestas įvartis neužskaitomas.
8. Vartininkui pradėjus ataką, jam atgal kamuolys negali būti perduodamas kol kamuolio nepalietė varžovas (varžovo kamuolio lietimas skaitosi - kai dėl jo kovojama ir abiejų komandų žaidėjai mikrodvikovoje liečia kamuolį; kai varžovas liečia kamuolį kojomis, jį perdavinėjant savo komandos žaidėjui; kai kamuolys po perdavimo savo komandos žaidėjui, atšoka nuo varžovo kūno; kai nuo varžovo kamuolys užeina į užribį;)
9. Būdamas varžovų aikštės pusėje vartininkas gali varinėtis ir perdavinėti kamuolį be apribojimų.
10. Komanda per kėlinį turi teisę imti vieną minutės pertraukėlę.
11. Nepaminėtais atvejais varžybose laikomasi tarptautinių salės futbolo taisyklių.

IV. Drausminės nuobaudos.
1. Žaidėjų gauti įspėjimai galioja tik tose rungtynėse ir nėra sumuojami per kelias rungtynes.
2. Žaidėjas dukart įspėtas (geltona kortelė) per rungtynes ir pašalinamas arba iškart pašalinamas (raudona kortelė) už taisyklių pažeidimą, praleidžia artimiausias tos komandos rungtynes. Pašalinus žaidėją iš aikštės, jo komanda žaidžia 2 minutes arba iki praleisto įvarčio turėdama savo sudėtyje vienu žaidėju mažiau.
3. Žaidėjas, nubaustas raudona kortele už nesportinį elgesį teisėjo ar varžovų atžvilgiu, diskvalifikuojamas pagal drausmės komisijos nutarimą. Finale žaidėjai galės žaisti ir po pašalinimo pusfinalyje, jei pašalinimas nebuvo už nesportinį elgesį pvz. paskutinės vilties pražanga.
4. Jei rungtynėse dalyvauja į protokolą neįrašytas, diskvalifikuotas arba teisės rungtyniauti komandoje neturintis žaidėjas, tai jo komandai užskaitomas pralaimėjimas 0:10 arba paliekamas faktinis rezultatas.
5. Jeigu komanda, nepasibaigus rungtynių laikui be teisėjo leidimo palieka aikštę ir atsisako į ją grįžti tęsti rungtynių, arba dėl jos kaltės nutraukia teisėjai, apie tai išsamiai išdėstę protokole, jai užskaitomas pralaimėjimas 0:10 arba paliekamas faktinis rezultatas.
6. Jei drausmės komisija nusprendžia, kad komanda neatvyko į rungtynes be pateisinamos priežasties, tai jai užskaitomas pralaimėjimas 0:10.

V. Protestai.
1. Komanda, norinti pateikti protestą, privalo apie tai įspėti rungtynių teisėjus, varžovų komandos oficialius asmenis.
2. Protestas nagrinėjamas per 24 val. gavus išsamų motyvuotą protestą ir sumokėjus 30 Eur. mokestį, kuris patenkinus protestą grąžinamas.
3. Protestas negali būti pateiktas dėl teisėjų sprendimų.

VI. Apdovanojimai
1. Komanda nugalėtoja apdovanojama taure.
2. Specialiais prizais apdovanojami:
a) Geriausias finalo žaidėjas;

VII. Komandų registracija.
1. Komanda iki kovo 14 d. pirmenybėms gali registruoti 25 žaidėjų, kurie visi gali dalyvauti kiekvienose rungtynėse.
2. Be apribojimų galima registruoti Lietuvos salės futbolo A lygoje, užsienio klubuose bei LFF A lygoje ir žemesnėse lygose žaidžiančius žaidėjus.
3. Žaidėjas gali būti registruojamas tik vienoje Klaipėdos miesto salės futbolo komandoje.
4. Komandos vadovas rungtynių protokolą užpildo likus 10 minučių iki rungtynių pradžios.
5. Komanda privalo rungtyniauti tvarkinga apranga, ant kurios marškinėlių turi aiškiai matytis žaidėjo numeris.

VIII. Informacijos šaltiniai. 1. Informacija apie varžybas bus skelbiama Klaipėdos apskrities futbolo federacijos internetinėje svetainėje www.klff.lt ir vietinėje spaudoje.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>