2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nuostatai

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių varžybose laikomąsi 2017 m. LFF Varžybų nuostatų.

2017 m. LFF VARŽYBŲ NUOSTATAI

Išskiriame svarbiausius nuostatų punktus:

Prieš registruojant komandos sudėtį, kiekvienas futbolo klubas turės pasirašyti patvirtinimą,
- dėl savo komandos dalyvavimo pirmenybėse;
- dėl varžybų nuostatų laikymosi;
- dėl startinio mokesčio sumokėjimo nustatytais terminais;

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse žaidėjų registravimui einamajame sezone yra numatytas tik vienas registracijos laikotarpis: vasario 02 d. – rugsėjo 01 d.
Šiuo laikotarpiu žaidėjai gali būti registruoti ne daugiau kaip 3 (trijuose) Klubuose per sezoną. Per tokį laikotarpį žaidėjas turi teisę žaisti tik 2 (dviejų) Klubų oficialiose Rungtynėse.

Žaidėjai, einamajame sezone registruoti viename Klube, sekančiame Klube galės registruotis praėjus 40 kalendorinių dienų nuo jo paskutinės registracijos Klube.

LFF varžybų nuostatuose neribojamas skaičius LFF II lygos komandoje registruojamų žaidėjų. Komandose gali žaisti licencijas turintys žaidėjai.

Iš LFF A lygos ar LFF I lygos pirmenybėse rungtyniaujančio Klubo pagrindinės gali patekti ne daugiau kaip 2 žaidėjai ir vartininkas (be amžiaus apribojimų) į atitinkamo Klubo Dublerinę komandą ir neribotas kiekis žaidėjų iki 21 metų (pvz., 2017 m. tokie žaidėjai bus gimę 1996 m. ir jaunesni), ir atvirkščiai.

A lygos ir I-os lygos Dublerinėje komandoje vienu metu aikštėje privalo žaisti ne mažiau nei 6 (šeši) žaidėjai, gimę ne anksčiau nei 1996-01-01, tačiau ne daugiau kaip 4 iki 1996-01-01gimę žaidėjai, žaidžiantys kitose nei vartininko pozicijoje.

Klubo jaunių komandų žaidėjai (1999 m. gimimo ir jaunesni) gali žaisti už to Klubo pagrindinę ar dublerinę komandas, tačiau jie privalo būti registruoti LVJFA jos nustatyta tvarka.

LFF II lygos pirmenybių Rungtynėse vienu metu Komandos sudėtyje aikštėje gali žaisti ne daugiau kaip 3 (trys) ne Europos Sąjungos piliečiai.

LFF II lygos rungtynėse ir LFF Taurės varžybose gautos drausminės nuobaudos skaičiuojamos atskirai. Drausminės nuobaudos gautos LFF varžybose taikomos kalendoriniu principu.

Žaidėjui, kuris žaidžia už pagrindinę ir dublerių komandas, įspėjimai (geltonos kortelės), pašalinimai (raudonos kortelės) skaičiuojami atskirai atitinkamame turnyre, nebent LFF Drausmės komitetas priima kitą sprendimą.

Žaidėjas gavęs 4, 6, 8 įspėjimus (geltonas korteles) diskvalifikuojamas 1 rungtynėms.

Žaidėjas dukart įspėtas (geltona kortelė) per rungtynes ir pašalinamas arba iškart pašalinamas (raudona kortelė) už taisyklių pažeidimą, praleidžia artimiausias tos komandos rungtynes.

Žaidėjas, nubaustas raudona kortele už nesportinį elgesį teisėjo ar varžovų atžvilgiu, diskvalifikuojamas pagal drausmės komisijos nutarimą.

Jeigu sužaidus paskutines čempionato ar pirmenybių rungtynes, į čempionato ar pirmenybių nugalėtojos vardą pretenduoja dvi ar daugiau komandų, surinkusios vienodai taškų, skiriamos papildomos rungtynės (jeigu į nugalėtojo vardą pretenduoja dvi komandos) arba vieno rato turnyras (jeigu į nugalėtojos vardą pretenduoja daugiau nei dvi komandos) neutralioje aikštėje.

LFF II lygos Vakarų zonos Komandos nugalėtoja ir antros vietos laimėtoja įgyją teisę kitą sezoną žaisti LFF I lygos pirmenybėse.
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>