2014-11-17, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Saulius Atmanavičius
Vakarų frontas 7:6 Policijos Mokykla
(5:2)
Vakarų frontas
Rungtynių eiga
Policijos Mokykla
Anatolijus Žmurko, Romas Stonys, Osvaldas Deringis, Aneris Adomkevičius, Edgaras Eibutis, Vaidotas Juškus, Viktor Kuzin, Karolis Inta, Deividas Maciulevičius;
Romas Stonys
1 min. 1-0
2 min. 1-1
Titas Mačiulis
6 min. 1-2
Titas Mačiulis
Romas Stonys
9 min 2-2 (6 m.)
12 min. 2-3
Deividas Surblys
22 min. 2-4
Titas Mačiulis
23 min. 2-5
Titas Mačiulis
Romas Stonys
29 min. 3-5
31 min. 3-6
Robertas Šmitas
Osvaldas Deringis
35 min. 4-6
Karolis Inta
36 min. 5-6
Viktor Kuzin
41 min. 6-6
Karolis Inta
45 min. 7-6
Edgaras Jonaitis, Andrius Norvila, Titas Mačiulis, Martynas Gricius, Liutauras Morkvėnas; Deividas Surblys, Robertas Šmitas, Arūnas Šeškus, Mindaugas Davidavičius, Nerijus Šliogeris;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Edgaras Jonaitis, Robertas Šmitas, Romas Stonys.
Raudonos kortelės: Edgaras Jonaitis.

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015