2014-11-13, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas
Klaipėdos Policija 14:2 Ginduliai
(8:1)
Klaipėdos Policija
Rungtynių eiga
Ginduliai
Edmundas Navickas, Genadij Kazakovcev, Artūras Žilinskas, Dangirdas Žilinskas, Jaunius Erminas, Edmundas Lukauskas, Kęstutis Monkus, Julijus Prušinskas, Vitalis Marozas
3 min. 0-1
Vytautas Urba
Dangirdas Žilinskas
5 min. 1-1
Vitalis Marozas
7 min. 2-1
Vitalis Marozas
10 min. 3-1
Edmundas Lukauskas
11 min. 4-1
Dangirdas Žilinskas
17 min. 5-1
Julijus Prušinskas
22 min. 6-1
Julijus Prušinskas
23 min. 7-1
Julijus Prušinskas
25 min. 8-1
Dangirdas Žilinskas
33 min. 9-1
Dangirdas Žilinskas
35 min. 10-1
Dangirdas Žilinskas
38 min. 11-1
Edmundas Lukauskas
40 min. 12-1
Genadij Kazakovcev
44 min. 13-1
49 min. 13-2
Vytautas Urba
Genadij Kazakovcev
50 min. 14-2
Vytautas Urba, Edgaras Urba, Artūras Simulis, Modestas Norkevičius, Artūras Pocius, Stanislovas Balsevičius, Vladas Alejevas

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015