2015-05-18, 3 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Gytis Atmanavičius, Eglė Barkauskaitė
Sarema 7:2 AGRpakas-Sendvaris
(2:0)
Sarema
Rungtynių eiga
AGRpakas-Sendvaris
Simas Kaušas
Tomas Bardauskas
Rolandas Budrys
Lukas Kereišis
Donatas Averkinas
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Andrius Jotko
Ramūnas Narvilas
Eduard Smirnov
Karolis Rokas
Ernestas Alekna
Mykolas Kaveckas
Bartas Butinas
Justas Jančauskas
Karolis Rokas
8 min. 1:0
Bartas Butinas
37 min 2:0
Simas Kaušas
63 min. 3:0 (11 m.)
Mykolas Kaveckas
65 min. 4:0
68 min. 4:1
Tadas Jurkus
Ernestas Alekna
73 min. 5:1
Ernestas Alekna
78 min. 6:1
Justas Jančauskas
87 min. 7:1 (11 m.)
89 min. 7:2
Karolis Tendys
Mindaugas Seminavičius
Tomas Navardauskas
Liudas Razma
Sergėjus Bačko
Vytautas Zablockis
Denis Dobrijan
Karolis Tendys
Tadas Jurkus
Benas Alseika
Robertas Gudas
Deivydas Bucevičius
Ovidijus Musulas
Edvardas Kalinovas
Genadij Loginovič
Dovydas Narkus
Martynas Vėlyvis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015