2015-05-04, 1 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" d.d. aikštėTeisėjai: Audrius Žuta, Laurynas Gerulaitis, Tomas Motuzas
Sarema 5:1 FK "Koralas"
(1:1)
Sarema
Rungtynių eiga
FK "Koralas"
Simas Kaušas
Martynas Matūza
Donatas Averkinas
Tomas Bardauskas
Rolandas Budrys
Lukas Kereišis
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Abdo Zein-al-Abedeen
Lukas Šarkauskis
Edgar Dorogavcev
Andrius Jotko
Ramūnas Narvilas
Eduard Smirnov
Karolis Rokas
Vytautas Laurinaitis
Scott Palmer
Adomas Pocius
Mykolas Kaveckas
9 min. 0:1
Karolis Inta
Abdo Zein-al-Abedeen
44 min. 1:1
Lukas Šarkauskis
57 min. 2:1
Mykolas Kaveckas
68 min. 3:1
Mykolas Kaveckas
85 min. 4:1
Ramūnas Narvilas
90 min. 5:1
Edvinas Razutis
Martynas Vaišvila
Vilius Mišeika
Sergej Smyslov
Arvydas Dapkus
Gediminas Zubernis
Karolis Simonavičius
Giedrius Kšanas
Robertas Rimutis
Karolis Inta
Deividas Peištaras
Aleksandr Nikolajenko
Martynas Laučka
Pavelas Domas
Marius Bukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015