2015-07-03, 9 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" d.d. aikštėTeisėjai: Laurynas Gerulaitis, Tomas Motuzas, Osvaldas Pliuškys
Sarema 2:8 Babrungas
(0:1)
Sarema
Rungtynių eiga
Babrungas
Simas Kaušas
Donatas Averkinas
Donatas Žičkus
Rolandas Budrys
Lukas Kereišis
Vladimir Gerasimov
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Ramūnas Narvilas
Karolis Rokas
Scott Palmer
13 min. 0:1
Linas Petkevičius
47 min. 0:2
Paulius Budrys
Lukas Šarkauskis
50 min. 1:2
56 min. 1:3
Jonas Sakuotis
60 min. 1:4
Jonas Sakuotis
63 min. 1:5
Edvinas Mickevičius
70 min. 1:6
Jonas Sakuotis
Ramūnas Narvilas
73 min. 2:6
78 min. 2:7
Andrius Domarkas
80 min. 2:8
Jonas Sakuotis
Tadas Aleksandravičius
Eimantas Brezgys
Marius Birškys
Mantas Kuneika
Jonas Latakas
Vytautas Ramanauskas
Andrius Domarkas
Jonas Alčauskas
Paulius Budrys
Egidijus Ragainis
Edvinas Mickevičius
Rokas Rusys
Martynas Turskis
Linas Petkevičius
Aurelijus Barusas
Jonas Sakuotis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Linas Petkevičius, Aurelijus Barusas.
Raudonos kortelės : Karolis Rokas.

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015