2015-07-08, 10 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevinas Drungilas, Martynas Laučka
AGRpakas-Sendvaris 1:3 Sarema
(0:1)
AGRpakas-Sendvaris
Rungtynių eiga
Sarema
Jevgenij Slugin
Tomas Navardauskas
Liudas Razma
Sergėjus Bačko
Vytautas Zablockis
Denis Dobrijan
Remigijus Vaitkevičius
Karolis Tendys
Benas Alseika
Vaidotas Juškus
Robertas Gudas
Oleg Romančiuk
Ovidijus Musulas
Simas Pranauskas
Dovydas Narkus
Šarūnas Bačko
4 min. 0:1
Justas Jančauskas
65 min. 0:2
Orestas Abramavičius
Šarūnas Bačko
71 min. 1:2 (11 m.)
78 min. 1:3 (11 m.)
Justas Jančauskas
Simas Kaušas
Donatas Averkinas
Vytautas Laurinaitis
Donatas Žičkus
Rolandas Budrys
Lukas Kereišis
Vladimir Gerasimov
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Ramūnas Narvilas
Orestas Abramavičius
Scott Palmer
Justas Jančauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Žičkus, Vladimir Gerasimov, Karolis Tendys, Vytautas Laurinaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015