2015-07-13, 11 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Tomas Domarkas, Saulius Atmanavičius, Kevin Drungilas
Sarema 1:0 KKT
(1:0)
Sarema
Rungtynių eiga
KKT
Simas Kaušas
Donatas Averkinas
Tomas Bardauskas
Donatas Žičkus
Lukas Kereišis
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Ramūnas Narvilas
Eduard Smirnov
Scott Palmer
Vytautas Laurinaitis
Justas Jančauskas
Ramūnas Narvilas
45 min. 1:0
Raimondas Alseika
Gintaras Jakumas
Robertas Baltuonė
Mantas Mažionis
Andrius Laukauskas
Mindaugas Tilvikas
Robertas Kratavičius
Ernestas Razonas
Vilius Ignatavičius
Martyn Jefišov
Dovydas Nossan
Juozas Serapinas
Žydrūnas Karpis
Vitalijus Kvietkauskas
Gintaras Merkevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vytautas Laurinaitis.
Raudonos kortelės : Robertas Baltuonė.

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015