2015-05-08, 2 turas.
Vieta: Plungės miesto stadionasTeisėjai: Audrius Žuta, Ernestas Kemėža, Romas Šileika
Babrungas 2:2 Sarema
(1:1)
Babrungas
Rungtynių eiga
Sarema
Tadas Aleksandravičius
Eimantas Brezgys
Mantas Vaitkevičius
Justas Kensminas
Vytautas Ramanauskas
Mantas Jankus
Egidijus Ragainis
Giedrius Kuzavas
Deivydas Reimaris
Martynas Turskis
Linas Petkevičius
Aurelijus Barusas
Jonas Sakuotis
Irmantas Mockus
Valentas Mitkus
Martynas Turskis
4 min. 1:0
40 min. 1:1
Mykolas Kaveckas
80 min. 1:2
Ramūnas Narvilas
Mantas Vaitkevičius
84 min. 2:2
Simas Kaušas
Martynas Matūza
Donatas Averkinas
Tomas Bardauskas
Rolandas Budrys
Lukas Kereišis
Vladimir Gerasimov
Paulius Ruseckas
Abdo Zein-Al-Abedeen
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Andrius Jotko
Ramūnas Narvilas
Eduard Smirnov
Karolis Rokas
Scott Palmer
Adomas Pocius
Mykolas Kaveckas
Bartas Butinas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Bartas Butinas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015