2015-09-21, 18 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Audrius Žuta, Saulius Atmanavičius, Gytis Atmanavičius
KKT 0:4 Sarema
(0:1)
KKT
Rungtynių eiga
Sarema
Nerijus Narmontas
Arūnas Dievinas
Robertas Baltuonė
Stasys Brazauskas
Andrius Lukauskas
Žydrūnas Karpis
Mindaugas Tilvikas
Egidijus Šakys
Audrius Gadeikis
Vilius Ignatavičius
Robertas Kratavičius
Mantas Mažionis
Vitalijus Kvietkauskas
Juozas Serapinas
Jonas Pukelis
Laimonas Serapinas
Giedrius Skirbutas
9 min. 0:1
Karolis Rokas
51 min. 0:2
Lukas Kereišis
57 min. 0:3
Karolis Rokas
59 min. 0:4
Evaldas Garbauskas
Simas Kaušas
Tomas Bardauskas
Donatas Žičkus
Lukas Kereišis
Paulius Ruseckas
Lukas šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Karolis Kelpšas
Ramūnas Narvilas
Karolis Rokas
Eduard Smirnov
Scott Palmer
Evaldas Garbauskas
Rokas Girtautas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Arūnas Dievinas, Audrius Gadeikis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015