2015-10-01, 19 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Kevin Drungilas, Paulius Selezniovas
Sarema 6:0 Baltai
(4:0)
Sarema
Rungtynių eiga
Baltai
Simas Kaušas
Tomas Bardauskas
Eimantas Rudavičius
Lukas Kereišis
Paulius Ruseckas
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Karolis Kelpšas
Ramūnas Narvilas
Karolis Rokas
Orestas Abramavičius
Eduard Smirnov
Scott Palmer
Evaldas Garbauskas
Rokas Girtautas
Edgar Dorogavcev
21 min. 1:0
Lukas Šarkauskis
35 min. 2:0
Scott Palmer
30 min. 3:0
Orestas Abramavičius
34 min. 4:0
Karolis Kelpšas
48 min. 5:0
Evaldas Garbauskas
63 min. 6:0
Tomas Domarkas
Andrius Puotkalis
Andrius Piekus
Markas Šuika
Egidijus Bucevičius
Edmundas Gaigalas
Žybartas Ringys
Irmantas Slušnys
Mindaugas Kuhlins
Giedrius Zeniauskas
Robertas Ringys
Laurynas Norkus
Mindaugas Krakys
Tadas Karinauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Evaldas Garbauskas, Giedrius Zeniauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015