2015-10-07, 20 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Eugenijus Starostinas, Saulius lukonas, Klaudina Žvingilaitė
Rosa 2:7 Sarema
(0:3)
Rosa
Rungtynių eiga
Sarema
Khaled Menani
Eimantas Valančius
Jurij Miruta
Dovydas Zakrzevskij
Donatas Stankevičius
Arvydas Trizno
Akinyandenu Olakunde
Tadas Rudzinskas
Julius Merkelis
Jonas Stonkus
Artiom Korotjich
Karolis Jocys
4 min. 0:1
Karolis Rokas
11 min. 0:2
Karolis Kelpšas
25 min. 0:3
Tomas Bardauskas
59 min. 0:4 (11 m.)
Simas Kaušas
Akinyandenu Olakunle
60 min. 1:4
71 min. 1:5
Vytautas Laurinaitis
73 min. 1:6
Orestas Abramavičius
88 min. 1:7
Karolis Rokas
Akinyandenu Olakunle
89 min. 2:7
Vladimir Gerasimov
Dmitrij Černiak
Simas Kaušas
Tomas Bardauskas
Arūnas Arbatauskas
Eimantas Rudavičius
Lukas Kereišis
Paulius Ruseckas
Lukas Šarkauskis
Edgaras Dorogavcev
Karolis Kelpšas
Ramūnas Narvilas
Karolis Rokas
Orestas Abramavičius
Scott Palmer
Evaldas Garbauskas
Vytautas Laurinaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Paulius Ruseckas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015