2015-11-26, 3 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta
MEGLAR 4:6 GINDULIAI
(2:4)
MEGLAR
Rungtynių eiga
GINDULIAI
Aurimas Tamkevičius
Nerijus Butkus
Vygandas Burškys
Tadas Drungilas
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
Audrius Plonis
Kasparas Karalis
Kasparas Karalis
4 min. 1:0
12 min. 1:1
Giedrius Simonavičius
15 min. 1:2
Aivaras Jocius
Tadas Drungilas
19 min. 2:2
20 min. 2:3
Giedrius Simonavičius
21 min. 2:4
Giedrius Simonavičius
Evaldas Dargis
40 min. 3:4
42 min. 3:5
Simonas Daividavičius
Kasparas Karalis
43 min. 4:5
45 min. 4:6
Vytautas Urba
Gintautas Ramonas
Šarūnas Žviliauskas
Edgaras Urba
Vytautas Urba
Eimantas Valančius
Giedrius Simonavičius
Deivydas Žiobrys
Artūras Pocius
Simonas Daividavičius
Jonas Stonkus
Aivaras Jocius
Eivydas Mažylis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Audrius Plonis, Eimantas Valančius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015