2015-12-17, 6 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Orestas Abramavičius
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA 16:4 MEGLAR
(5:2)
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
Rungtynių eiga
MEGLAR
Ernestas Gedrimas
Vytautas Žukauskas
Ignas Kančelskis
Artūras Jakovenka
Robertas Rimutis
Nerijus Gečas
Andrius Blankas
Šarūnas Genčius
Herkus Norkus
Robertas Rimutis
2 min. 1:0
Robertas Rimutis
3 min. 2:0
Vytautas Žukauskas
4 min. 3:0
5 min. 3:1
Deividas Balčiūnas
6 min. 3:2
Vygandas Burškys
Robertas Rimutis
6 min. 4:2
Herkus Norkus
12 min. 5:2
Ignas Kančelskis
26 min. 6:2
Vytautas Žukauskas
29 min. 7:2
33 min. 7:3
Evaldas Dargis
Nerijus Gečas
34 min. 8:3
Šarūnas Genčius
35 min. 9:3
Vytautas Žukauskas
36 min. 10:3
Vytautas Žukauskas
37 min. 11:3
41 min. 11:4
Evaldas Dargis
Artūras Jakovenka
42 min. 12:4
Ignas Kančelskis
43 min. 13:4
Vytautas Žukauskas
43 min. 14:4
Robertas Rimutis
48 min. 15:4
Herkus Norkus
49 min. 16:4
Lev Gomeniuk
Nerijus Butkus
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Tadas Drungilas
Deivydas Balčiūnas
Aurimas Tamkevičius
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
Ramūnas Čekavičius
Audrius Plonis
Kasparas Karalis
Anton Ščinov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Audrius Plonis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015