2016-01-05, 7 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
MEGLAR 12:5 BEGA
(6:4)
MEGLAR
Rungtynių eiga
BEGA
Lev Gomeniuk
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Tadas Drungilas
Deivydas Balčiūnas
Jevgenij Goroška
Aurimas Tamkevičius
Pranas Griškevičius
Audrius Plonis
Lukas Šiaulytis
Anton Ščinov
Deividas Balčiūnas
7 min. 1:0
Jevgenij Goroška
8 min. 2:0
13 min. 2:1
Antanas Lebidevas
Audrius Plonis
14 min. 3:1
22 min. 3:2
Mindaugas Šimkus
Jevgenij Goroška
23 min. 4:2
Artūras Stučys
23 min. 5:2
24 min. 5:3
Mindaugas Šimkus
25 min. 5:4
Mindaugas Šimkus
Deividas Balčiūnas
25 min. 6:4
Audrius Plonis
29 min. 7:4
Deividas Balčiūnas
33 min. 8:4
Jevgenij Goroška
34 min. 9:4
Lukas Šiaulytis
38 min. 10:4
40 min. 10:5
Mindaugas Šimkus
Audrius Plonis
41 min. 11:5
Deividas Balčiūnas
46 min. 12:5
Šarūnas Juodelis
Giedrius Juodis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Antanas Lebidevas
Egidijus Kiburys
Romualdas Žukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Deividas Balčiūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015