2016-01-14, 8 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta
FC "AGLUONĖNAI" 7:8 MEGLAR
(3:5)
FC "AGLUONĖNAI"
Rungtynių eiga
MEGLAR
Dovydas Laurinavičius
Evaldas Misiūnas
Salvijus Rubys
Karolis Jocys
Andrius Nekrevičius
Harijus Uselis
Mindaugas Jasas
Tomas Petraška
Ramūnas Grackas
Eimantas Šeškevičius
Linauras Mažionis
Šarūnas Badaras
Karolis Žalimas
Rolandas Vitkus
Rolandas Vitkus
2 min. 1:0
4 min. 1:1
Deividas Balčiūnas
Tomas Petraška
8 min. 2:1
12 min. 2:2
Artūras Stučys
13 min. 2:3
Lukas Šiaulytis
17 min. 2:4
Vygandas Burškys
20 min. 2:5
Vygandas Burškys
Karolis Jocys
23 min. 3:5
Šarūnas Badaras
27 min. 4:5
28 min. 4:6
Anton Ščinov
Karolis Žalimas
36 min. 5:6
39 min. 5:7
Audrius Plonis
40 min. 5:8
Deividas Balčiūnas
Mindaugas Jasas
41 min. 6:8
Harijus Uselis
50 min. 7:8
Aurimas Tamkevičius
Nerijus Butkus
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Tadas Drungilas
Deivydas Balčiūnas
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
Audrius Plonis
Lukas Šiaulytis
Anton Ščinov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.15
8 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
12 turas
FK GRANATA - NEWLINK TRUST
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015