2016-02-11, 12 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Audrius Žuta, Eugenijus Starostinas
KLAIPĖDA CITY-2 5:5 BEGA
(b.s. 4:5)
KLAIPĖDA CITY-2
Rungtynių eiga
BEGA
Jevgenij Novičenkin
Roman Abrašin
Ruslan Kočergin
Marius Prišmontas
Oleg Romanèiuk
Andrius Seniūnas
Pavel Siljanov
Igor Sokolov
Pavel Siljanov
6 min. 1:0
9 min. 1:1
Jaunius Zimantas
Igor Sokolov
16 min. 2:1
20 min. 3:1
Įvartis į savo vartus
22 min. 3:2
Mindaugas Šimkus
25 min. 3:3
Mindaugas Šimkus
26 min. 3:4
Romualdas Žukauskas
33 min. 3:5
Mindaugas Šimkus
Roman Abrašin
37 min. 4:5
Ruslan Kočergin
40 min. 5:5
Baudiniai
0:1
Mindaugas Šimkus
Roman Abrašin
1:1
1:1
Jaunius Zimantas
Marius Prišmontas
2:1
2:2
Romualdas Žukauskas
Ruslan Kočergin
3:2
3:3
Gvidas Kulbickas
Pavel Siljanov
4:3
4:4
Šarūnas Juodelis
Igor Sokolov
4:4
4:5
Giedrius Juodis
Andrius Seniūnas
4:5
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Giedrius Juodis
Aidas Zorys
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Egidijus Kiburys
Romualdas Žukauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015