2016-05-06, 2 turas.
Vieta: Šilalės miesto stadionasTeisėjai: Linas Gedvila, Vaidas Petkus, Deimantė Skiudulaitė
Šilalės FK "ŠILALĖ" 1:2 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(1:2)
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Ernestas Macenis
Paulius Auryla
Audrius Blankas
Romualdas Broška
Vidmantas Gudjonis
Ramūnas Jokubaitis
Linas Jomantas
Gerdas Kančelskis
Ignas Kančelskis
Darius Kavaliauskas
Arūnas Kurmis
Paulius Lukoševičius
Justinas Mickūnas
Henrikas Morkūnas
Dovydas Narkus
Ignas Pilypas
Pranas Rauktys
Mantas Rupšlaukis
Vilius Zbarauskas
Henrikas Zobėla
Dovydas Rimkus
Šarunas Sapronovas
Tomas Šveikauskas
Tomas Šveikauskas
18 min. 1:0
29 min. 1:1
Marius Nausėdas
39 min. 1:2
Tadas Gudauskas
Anatolijus Žmurko
Kazimieras Žutautas
Marius Valskis
Arūnas Beinartas
Jaunius Zimantas
Gvidas Kulbickas
Tadas Gudauskas
Maksim Jegorov
Tadas Balčiūnas
Dovidas Paliulis
Marius Komovas
Marius Nausėdas
Saulius Abromavičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vidmantas Gudjonis, Aivaras Buzas, Tadas Gudauskas.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015