2017-05-20, 3 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Simas Kartočius, Henrikas Kubulkis
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(1:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"

Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas (87‘)
5 Ignas Peikštenis (81‘)
10 Tautvydas Švelna
11 Marius Ligeika (85‘)
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (70‘)
20 Simonas Laužikas
21 Laurynas Šatas
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
3 Karolis Bakūnas (87‘)
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (81‘)
14 Edvinas Užinskas (85‘)
15 Marius Zabarauskas (70‘)
Ignas Kurklietis
10 min. 1:0
Marius Ligeika
68 min. 2:0

Startinė sudėtis:
(80‘) Karolis Bakys 12
Karolis Gricius 2
(87‘) Mindaugas Sabas 3
Valdas Rubel 5
Artūras Rutkevičius 9
Donatas Morkis 10
Klaudijus Januitis 11
(79‘) Martynas Domkus 13
Kęstutis Daškus 15
Artūras Mačys 16
Lukas Dukavičius 20
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(80‘) Sergej Palijčuk 1
Robertas Tautkus 6
Mindaugas Kalenda 8
(87‘) Justas Gricius 14
(79‘) Mindaugas Burneikis 17
Dominykas Štutas 22

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Peikštenis, Edvinas Užinskas, Tautvydas Švelna, Mindaugas Sabas, Kęstutis Daškus, Valdas Rubel, Klaudijus Januitis.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015