2017-05-26, 4 turas.
Vieta: Šiaulių miesto stadionasTeisėjai: Manfredas Lukjančukas, Rasa Imanalijeva, Gintautas Mirauskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 3:3 Biržų "ŠIRVĖNA"
(1:2)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
12 Airidas Jocas
2 Dovydas Medžiaušis
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
11 Sergej Amirzian
13Kornelijus Petrauskas (83‘)
16 Deivydas Lunskis
18 Gediminas Čeponkus (69‘)
20 Darius Gulbinas (67‘)
22 Vytautas Mituzas (46‘)
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
61 Gustas Baliutavičius
3 Dovydas Lunskis (83‘)
8 Matas Kazlauskas (67‘)
14 Henrikas Kubulkis (69‘)
19 Mindaugas Toleikis (46‘)
21 Mantas Štankelis
32 min. 0:1
Marius Ligeika
39 min. 0:2
Marius Zabarauskas
Justinas Kuizinas
40 min. 1:2
Dovydas Medžiaušis
47 min. 2:2
59 min. 2:3
Gailius Lansbergas
Justinas Kuizinas
90 min. 3:3
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 16
(85‘) Donatas Paulauskas 2
(77‘) Karolis Kazokaitis 3
Tautvydas Švelna 10
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
(37‘) Mantas Gasiūnas 13
Gailius Lansbergas 17
(23‘) Ignas Kurklietis 18
Simonas Laužikas 20
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(85‘) Mantas Jokšas 4
(37‘) Karolis Bakūnas 5
(77‘) Mindaugas Jakštas 7
(23‘) Marius Zabarauskas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Darius Gulbinas, Mindaugas Toleikis.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015