2017-06-09, 5 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Jurgita Mačikunytė, Dainius Raudys, Aleksandras Stepanovas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:3)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
1 Mindaugas Burneikis
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
5 Valdas Rubel (67‘)
6 Robertas Tautkus
10 Donatas Morkis
11 Klaudijus Januitis
15 Kęstutis Daškus (68‘)
16 Artūras Mačys
18 Nedas Stankus
20 Lukas Dukavičius (65‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
8 Mindaugas Kalenda (68‘)
9 Artūras Rutkevičius (67‘)
14 Justas Gricius
21 Martynas Domkus
22 Dominykas Štutas (65‘)
28 min. 0:1
Justinas Kuizinas
37 min. 0:2
Justinas Kuizinas
44 min. 0:3
Justinas Kuizinas
Valdas Rubel
53 min. 1:3
58 min. 1:4
Mindaugas Toleikis
67 min. 1:5
Marius Baziulis
Startinė sudėtis:
Airidas Jocas1
Deividas Klimas 4
(56‘) Justas Kuizinas 7
(69‘) Marius Baziulis 10
Mantas Kazlauskas 12
Kornelijus Petrauskas 13 Deivydas Lunskis 15
(83') Henrikas Kubulkis 18
(73') Mindaugas Toleikis 19
(79‘) Vytautas Mituzas 22
Artūras Ankudinovas 26
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Povilas Mickevičius 1
(56‘) Dovydas Lunskis 3
(73‘) Tomas Tamašauskas 14
(83‘) Kristupas Petravičius 16
(79‘) Justas Petravičius 17
(69‘) Mantas Štankelis 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Morkis, Mindaugas Sabas, Karolis Gricius, Vytautas Mituzas.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015