2017-08-12, 10 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Rasa Imanalijeva, Deividas Klimas, Gintautas Mirauskas
Biržų "ŠIRVĖNA" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
(3:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
5 Nzonteu Kenneth Mendi
10 Tautvydas Švelna (77‘)
11 Marius Ligeika
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (38‘)
20 Mindaugas Zlatkus
21 Laurynas Šatas
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (38‘)
13 Mantas Gasiūnas (77‘)
Donatas Paulauskas
21 min. 1:0
Marius Ligeika
34 min. 2:0
Marius Ligeika
39 min. 3:0
Mantas Gasiūnas
82 min. 4:0
Donatas Paulauskas
89 min. 5:0
Startinė sudėtis:
Eimantas Brezgys 1
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Martynas Turkis 11
(56‘) Egidijus Srėbalius 14
Edvinas Alimas 15
Andrius Žutautas 20
Paulius Mačiuitis 24
Linas Petkevišius 27
(46‘) Rokas Daublys28
(46‘) Edgaras Lesnickas 33
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Ernestas Žymantas 99
(46‘) Laurynas Pocius 10
(56‘) Valentas Mitkus 13
Gabrielius Leliuga 21
(46‘) Dainoras Salys 29

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tautvydas Švelna, Marius Ligeika, Eimantas Brezgys.
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 2 12 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 8 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1 2 3
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 2 -4 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015