2017-06-25, 7 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Simas Kaušas, Giedrius Zaniauskas
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 0:5 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(0:3)
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Ernestas Gedminas
Vaidotas Juškus
Vitalij Gurejev
Artom Lysakov
Oleg Romančiuk
Šarūnas Genčius
Donatas Stankevičius
Jonas Stonkus
Žygimantas Šakys
Dovydas Zakrevskij
Sergej Smyslov
Dmitrij Jakovlev
Jevgenij Novičenkin
8 min. 0:1
Vytautas Žukauskas
13 min. 0:2
Darius Kavaliauskas
29 min. 0:3
Vytautas Žukauskas
48 min. 0:4
Vytautas Žukauskas
50 min. 0:5
Haroldas Butkus
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Lukas Dapkus
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Darius Radavičius
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Mantas Aivaras Kurmis
Haroldas Butkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Žygimantas Šakys.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015