2017-05-11, 2 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Eimantas Rudavičius, Osvaldas Pliuškys
Klaipėdos "SAREMA" 2:2 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:1)
Klaipėdos "SAREMA"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Kevinas Drungilas
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Edgar Dorogavcev
Mantas Tėvelis
Tomas Bardauskas
Lukas Kereišis
Orestas Abramavičius
Donatas Žičkus
Giedrius Kšanas
Lukas Šarkauskis
Edvardas Bacevičius
Chadie Naeim
Mantas Tėvelis
14 min. 1:0
16 min. 1:1
Vytautas Kurmis
Lukas Šarkauskis
58 min. 2:1
79 min. 2:2
Henrikas Zobėla
Ernestas Macenis
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Henrikas Zobėla
Elvinas Bajorinas
Dovydas Bendžius
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Vytautas Kurmis
Darius Radavičius
Pranas Rauktys
Lukas Rudzevičius
Matas Venslauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Scott Palmer, Tomas Bardauskas.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015