2017-07-18, 9 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža, Lukas Jonušis
Klaipėdos "KORALAS B" 3:3 Klaipėdos "SAREMA"
(2:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SAREMA"
Dovydas Komža
Karolis Inta
Jonas Bičkus
Maksim Jefišov
Kasparas Davidonis
Benas Babenskas
Aidas Capas
Liutauras Rimkus
Ignas Venckus
Aleksandr Dymov
Aleksandr Fiodorov
Emilijus Golikovas
Vadim Trefilov
Kasparas Voropajevas
Lukas Nikliauza
Ričardas Jasulaitis
Dovydas Rimkus
Markos Kazarian
Ignas Venckus
5 min. 1:0
(11 m.)
Jonas Bičkus
16 min. 2:0
24 min. 2:1
Mykolas Kaveckas
Jonas Bičkus
58 min. 3:1
81 min. 3:2
Mykolas Kaveckas
90 min. 3:3
Mykolas Kaveckas
Kevinas Drungilas
Tomas Bardauskas
Vladimir Gerasimov
Karolis Kelpšas
Karolis Rokas
Scott Palmer
Andrius Alundris
Rokas Simutis
Vadim Pinko
Lukas Kereišis
Mykolas Kaveckas
Chadie Naeim
Eduard Smirnov
Vytas Kereišis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Karolis Kelpšas, Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FASOUL ARTSPACE - TRITON LT
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY
21.15
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. GARANT GROUP 1 3
3. FK GRANATA 1 3
4. FK JAKAI 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. FK PLIUSAS 0 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
10. TRITON LT 0 0
11. FK VS-JONUŠAI 1 0
12. FK FUTERA 1 0
13. FC SUOLIUKAS 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015