2017-08-27, 10 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Simas Kaušas, Irmantas Žuta,
Klaipėdos "KORALAS B" 1:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Dovydas Komža
Emilijus Golikovas
Erikas Vainoras
Markos Kazarian
Kasparas Davidonis
Maksim Jefišov
Benas Babenskas
Vadim Trefilov
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Mantas Vilimas
Ignas Venckus
23 min. 1:0
(11 m.)
36 min. 1:1
Vytautas Kurmis
70 min. 1:2
Vygandas Dajoras
73 min. 1:3
Vytautas Kurmis
82 min. 1:4
Romualdas Broška
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Romualdas Broška
Darius Kavaliauskas
Mantas Murauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Mindaugas Zaveckas
Laurynas Danielius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Murauskas.
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
Ketvirtfinalis turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - FC SUOLIUKAS
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.30
Ketvirtfinalis turas
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
FM salė (P. Komunos g. 16A)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KARYS.LT 3 13 9
2. BANGA 2 21 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 4 -38 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 8 -45 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015