2017-08-27, 10 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Giedrius Zaniauskas, Simas Kaušas, Irmantas Žuta,
Klaipėdos "KORALAS B" 1:4 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(1:1)
Klaipėdos "KORALAS B"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Dovydas Komža
Emilijus Golikovas
Erikas Vainoras
Markos Kazarian
Kasparas Davidonis
Maksim Jefišov
Benas Babenskas
Vadim Trefilov
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Aleksandr Dymov
Mantas Vilimas
Ignas Venckus
23 min. 1:0
(11 m.)
36 min. 1:1
Vytautas Kurmis
70 min. 1:2
Vygandas Dajoras
73 min. 1:3
Vytautas Kurmis
82 min. 1:4
Romualdas Broška
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Romualdas Broška
Darius Kavaliauskas
Mantas Murauskas
Haroldas Butkus
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Dovydas Bendžius
Vytautas Kurmis
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Mindaugas Zaveckas
Laurynas Danielius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Murauskas.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015