2017-05-21, 1 turas.
Vieta: Šilalės miesto stadionasTeisėjai: Orestas Abramavičius, Lukas Jonušis, Irmantas Žuta
Šilalės FK "ŠILALĖ" 4:2 Klaipėdos "KORALAS B"
(3:1)
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "KORALAS B"
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Romualdas Broška
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Pranas Rauktys
Elvinas Bajorinas
Justinas Mickūnas
Henrkas Zobėla
Vytautas Kurmis
Dovydas Bendžius
Darius Radavičius
Tomas Šveikauskas
Matas Venslauskas
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Lukas Dapkus
Vytautas Kurmis
8 min. 1:0
Vygandas Dajoras
36 min. 2:0
37 min. 2:1
Maksim Lukashevich
Vygandas Dajoras
44 min. 3:1
75 min. 3:2
Ignas Venckus
Vygandas Dajoras
77 min. 4:2
Dovydas Komža
Emilijus Golikovas
Kasparas Voropajevas
Maksimas Senkevičius
Nedas Sudintas
Maksim Jefišov
Aleksandr Fiodorov
Benas Babenskas
Aleksandr Dymov
Ignas Venckus
Mantas Vilimas
Maksim Lukashevich

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Benas Babenskas.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015