2017-06-05, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
KRUOPA 3:4 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(2:3)
KRUOPA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Andrej Makov
Rolandas Petraitis
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Saulius Mikalajūnas
Nerijus Genupskis
Maksim Jegorov
Maksimas Melechinas
Henrikas Daublys
12 min. 0:1
Hector Sanches
14 min. 0:2
Darius Grigaitis
Andrej Konovalov
19 min. 1:2
23 min. 1:3
Vitalis Marozas
Andrej Konovalov
24 min. 2:3
Maksim Jegorov
40 min. 3:3
52 min. 3:4
Elijus Vilimas
Giedrius Jurevičius
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Dovydas Narkus
Marius Narušis
Elijus Vilimas
Mindaugas Davidavičius
Darius Grigaitis
Remigijus Venckus
Kasparas Karalis
Mantas Razonas
Edvardas Vlasovas
Hector Sanches

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Maksim Jegorov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FASOUL ARTSPACE - TRITON LT
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY
21.15
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. GARANT GROUP 1 3
3. FK GRANATA 1 3
4. FK JAKAI 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. FK PLIUSAS 0 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
10. TRITON LT 0 0
11. FK VS-JONUŠAI 1 0
12. FK FUTERA 1 0
13. FC SUOLIUKAS 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015