2017-06-20, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FUTBOLO MOKYKLA 0:6 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(0:3)
FUTBOLO MOKYKLA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Maksimilian Kaufmann
Deividas Pojarkovas
Vilius Viršilas
Tomas Andriuškevičius
Justas Benikas
Rokas Anilionis
Viljamas Rimša
Petras Gaubys
Mantas Daukšas
Paulius Kučinskas
Pijus Nasvytis
Lukas Kavaliauskas
12 min. 0:1
Nerijus Šliogeris
22 min. 0:2
Mantas Razonas
29 min. 0:3
Elijus Pavlovas
50 min. 0:4
(10 m.)
Kasparas Karalis
53 min. 0:5
Elijus Vilimas
60 min. 0:6
Elijus Vilimas
Giedrius Jurevičius
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Elijus Vilimas
Mindaugas Davidavičius
Darius Grigaitis
Remigijus Venckus
Kasparas Karalis
Mantas Razonas
Deividas Račkauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Daukšas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FASOUL ARTSPACE - TRITON LT
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY
21.15
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. GARANT GROUP 1 3
3. FK GRANATA 1 3
4. FK JAKAI 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. FK PLIUSAS 0 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
10. TRITON LT 0 0
11. FK VS-JONUŠAI 1 0
12. FK FUTERA 1 0
13. FC SUOLIUKAS 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015