2017-05-01, 2 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Orestas Abramavičius
NAUTICA 2:5 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(1:3)
NAUTICA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Kiril Iovov
Artiom Korotjich
German Michno
Edmundas Gaigalas
Kiril Čiupalov
Timur Cyvaniuk
Mindaugas Kinčius
Dovydas Zakrevskij
Markas Šuika
Igor Metelica
Jonas Stonkus
Mantas Zubavičius
Andrius Kaušpėdas
Giedrius Kšanas
Mantas Zubavičius
8 min, 1:0
21 min. 1:1
Ramūnas Kruopys
28 min. 1:2
Marius Narušis
28 min. 1:3
Dovydas Narkus
33 min. 1:4
Dovydas Narkus
53 min. 1:5
Vitalis Marozas
Timur Cyvaniuk
56 min. 2:5
Elijus Pavlovas
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Dovydas Narkus
Marius Narušis
Elijus Vilimas
Mindaugas Davidavičius
Darius Grigaitis
Ramūnas Kruopys
Remigijus Venckus
Kasparas Karalis
Mantas Razonas
Hector Sanches

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FASOUL ARTSPACE - TRITON LT
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - KLAIPĖDA CITY
21.15
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK PLIUSAS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. GARANT GROUP 1 3
3. FK GRANATA 1 3
4. FK JAKAI 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. FK PLIUSAS 0 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
10. TRITON LT 0 0
11. FK VS-JONUŠAI 1 0
12. FK FUTERA 1 0
13. FC SUOLIUKAS 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015