2017-12-06, 3 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas
LCC MOOSE FC 4:5 STOGANDRA
(1:2)
LCC MOOSE FC
Rungtynių eiga
STOGANDRA
Oleksii Ivlichev
Dmytro Sashchuk
Akhmed Kadiev
John Afosi
Denis Godzin
Erik Dudik
Daniil Dudukalov
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Vilius Zaleckis
Mykyta Ageyev
Guga Engendize
8 min. 0:1
Edgaras Vigelis
12 min. 0:2
Martynas Viluckas
Mykyta Ageyev
13 min. 1:2
Zuka Manjgaladze
35 min. 2:2
Danill Dudukalov
41 min. 3:2
43 min. 3:3
Gražvydas Steckis
Mykyta Ageyev
45 min. 4:3
46 min. 4:4
Audrius Gadeikis
50 min. 4:5
Martynas Viluckas
Arūnas Gadeikis
Raidas Putrius
Andrius Jastrumskas
Martynas Viluckas
Edgaras Vigelis
Audrius Gadeikis
Edas Skyrius
Gražvydas Steckis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Oleksii Ivlichev, Guga Engendize, Deividas Gibėža.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
8 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
8 turas
MEMEL - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 6 -15 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 -5 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. DRAGŪNAI 7 -2 9
10. TRITON LT 7 -5 8
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 8 -38 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21 17
2. NAUTICA 7 23 15
3. DANĖS PERLAS 7 -3 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 10 10
5. FK PAJŪRIS 7 -11 8
6. KLAIPĖDA CITY 7 -2 6
7. MEMEL 7 -40 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015