2017-12-13, 4 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Timur Cyvaniuk
FA "KORALAS" 3:7 LCC MOOSE FC
(1:4)
FA "KORALAS"
Rungtynių eiga
LCC MOOSE FC
Dovydas Komža
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Benas Babenskas
Maksim Jefišov
Vadim Trefilov
Emilijus Golikovas
Markos Kazarian
6 min. 0:1
Erik Dudik
9 min. 0:2
Danill Dudukalov
Benas Babenskas
12 min. 1:2
15 min. 1:3
Denis Godzin
16 min. 1:4
Deividas Gibėža
Ignas Venckus
26 min. 2:4
28 min. 3:4
Įvartis į savo vartus
33 min. 3:5
Erik Dudik
40 min. 3:6
Erik Dudik
44 min. 3:7
(6 m.)
Vilius Zaleckis
Oleksii Ivlichev
Dmytro Sashchuk
John Afosi
Denis Godzin
Erik Dudik
Daniil Dudukalov
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Aleksandr Suenkov
Vilius Zaleckis
Mykyta Ageyev
Guga Engendize

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Dominykas Liutkus, Emilijus Golikovas.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. FK GRANATA 8 9 17
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
6. FC SUOLIUKAS 8 8 15
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015