2017-12-15, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Timur Cyvaniuk
STOGANDRA 3:9 KLAIPĖDOS UOSTAS
(1:4)
STOGANDRA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UOSTAS
Arūnas Gadeikis
Mindaugas Grušauskas
Mindaugas Petkevičius
Edgaras Vigelis
Ramūnas Litvinas
Audrius Gadeikis
Mindaugas Šoblinskas
5 min. 0:1
Jurij Timanov
8 min. 0:2
Mantas Mažionis
15 min. 0:3
Mantas Mažionis
16 min. 0:4
Mantas Mažionis
Mindaugas Grušauskas
18 min. 1:4
Mindaugas Šoblinskas
30 min. 2:4
35 min. 2:5
Mantas Mažionis
Mindaugas Šoblinskas
40 min. 3:5
41 min. 3:6
Mantas Mažionis
44 min. 3:7
Jurij Timanov
45 min. 3:8
Eimantas Rudavičius
47 min. 3:9
Mantas Mažionis
Almantas Mickus
Karolis Simonavičius
Giedrius Kšanas
Jurij Timanov
Eimantas Rudavičius
Mantas Mažionis
Kazys Mažionis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. FK GRANATA 8 9 17
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
6. FC SUOLIUKAS 8 8 15
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015