2018-01-17, 7 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Martynas Viluckas
KLAIPĖDOS UOSTAS 7:7 KRUOPA
(4:4)
KLAIPĖDOS UOSTAS
Rungtynių eiga
KRUOPA
Almantas Mickus
Giedrius Kšanas
Jurij Timanov
Žydrūnas Karpis
Mantas Mažionis
Tadas Jaugelavičius
Egidijus Bucevičius
Jurij Timanov
1 min. 1:0
1 min. 1:1
Andrej Afanasjev
Giedrius Kšanas
5 min. 2:1
Mantas Mažionis
11 min. 3:1
12 min. 3:2
Arūnas Arbatauskas
13 min. 3:3
Andrej Makov
Tadas Jaugelavičius
17 min. 4:3
24 min. 4:4
Andrej Afanasjev
Jurij Timanov
28 min. 5:4
29 min. 5:5
Andrej Afanasjev
37 min. 5:6
Sergej Fiodorov
39 min. 5:7
Aleksej Fedosejev
Egidijus Bucevičius
42 min. 6:7
Žydrūnas Karpis
48 min. 7:7
Aleksej Fedosejev
Andrej Afanasjev
Andrej Makov
Arūnas Arbatauskas
Oleg Vinogradov
Andrej Konovalov
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Henrikas Daublys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21.10
7 turas
FK PAJŪRIS - MEMEL
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 13
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 5 4
6. FK VS-JONUŠAI 5 3
7. FK BALTIJA 5 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. DRAGŪNAI 6 12
4. FASOUL ARTSPACE 7 12
5. FC SUOLIUKAS 6 9
6. LCC MOOSE FC 6 6
7. FK FUTERA 6 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 12
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 5 6
6. MEMEL 5 6
7. FK FUTERA 5 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 5 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015