2018-01-24, 8 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
LCC MOOSE FC 3:5 KLAIPĖDOS UOSTAS
(2:2)
LCC MOOSE FC
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UOSTAS
Dmytro Sashchuk
Ikhtiyar Aliaghayev
John Afosi
Erik Dudik
Daniil Dudukalov
Borys Kravchuk
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Aleksandr Suenkov
Vilius Zaleckis
Mykyta Ageyev
Guga Engendize
Erik Dudik
2 min. 1:0
Aleksandr Shargu
6 min. 2:0
17 min. 2:1
Robertas Baltuonė
23 min. 2:2
(6 m.)
Orestas Abramavičius
Erik Dudik
32 min. 3:2
37 min. 3:3
Giedrius Kšanas
47 min. 3:4
Robertas Baltuonė
49 min. 3:5
Orestas Abramavičius
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Giedrius Kšanas
Jurij Timanov
>Žybartas Ringys
Eimantas Rudavičius
Žydrūnas Karpis
Mantas Mažionis
Orestas Abramavičius
Egidijus Bucevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Eimantas Rudavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21.10
7 turas
FK PAJŪRIS - MEMEL
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 13
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 5 4
6. FK VS-JONUŠAI 5 3
7. FK BALTIJA 5 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. DRAGŪNAI 6 12
4. FASOUL ARTSPACE 7 12
5. FC SUOLIUKAS 6 9
6. LCC MOOSE FC 6 6
7. FK FUTERA 6 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 12
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 5 6
6. MEMEL 5 6
7. FK FUTERA 5 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 5 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015