2018-01-24, 8 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
LCC MOOSE FC 3:5 KLAIPĖDOS UOSTAS
(2:2)
LCC MOOSE FC
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS UOSTAS
Dmytro Sashchuk
Ikhtiyar Aliaghayev
John Afosi
Erik Dudik
Daniil Dudukalov
Borys Kravchuk
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Aleksandr Suenkov
Vilius Zaleckis
Mykyta Ageyev
Guga Engendize
Erik Dudik
2 min. 1:0
Aleksandr Shargu
6 min. 2:0
17 min. 2:1
Robertas Baltuonė
23 min. 2:2
(6 m.)
Orestas Abramavičius
Erik Dudik
32 min. 3:2
37 min. 3:3
Giedrius Kšanas
47 min. 3:4
Robertas Baltuonė
49 min. 3:5
Orestas Abramavičius
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Giedrius Kšanas
Jurij Timanov
>Žybartas Ringys
Eimantas Rudavičius
Žydrūnas Karpis
Mantas Mažionis
Orestas Abramavičius
Egidijus Bucevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Eimantas Rudavičius.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015