2018-01-24, 8 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Martynas Viluckas, Timur Cyvaniuk
KRUOPA 5:5 SPARTA
(2:2)
KRUOPA
Rungtynių eiga
SPARTA
Aleksej Fedosejev
Saulius Mikalajūnas
Andrej Afanasjev
Andrej Makov
Kasparas Davidonis
Oleg Vinogradov
Andrej Konovalov
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Henrikas Daublys
4 min. 0:1
Artūras Mosejevas
9 min. 0:2
Artūras Mosejevas
Andrej Konovalov
9 min. 1:2
Andrej Konovalov
18 min. 2:2
28 min. 2:3
Arnoldas Liutika
29 min. 2:4
Vilius Čižauskas
30 min. 3:4
Įvartis į savo vartus
Andrej Afanasjev
41 min. 4:4
Sergej Fiodorov
43 min. 5:4
45 min. 5:5
Vilius Čižauskas
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Robertas Žižys
Artūras Mosejevas
Nikolaj Beliak
Žygimantas Dubickas
Mindaugas Kuhlins
Arnoldas Liutika
Vilius Čižauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Saulius Mikalajūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21.10
7 turas
FK PAJŪRIS - MEMEL
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 13
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 5 4
6. FK VS-JONUŠAI 5 3
7. FK BALTIJA 5 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. DRAGŪNAI 6 12
4. FASOUL ARTSPACE 7 12
5. FC SUOLIUKAS 6 9
6. LCC MOOSE FC 6 6
7. FK FUTERA 6 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 12
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 5 6
6. MEMEL 5 6
7. FK FUTERA 5 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 5 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015