2018-01-31, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Aidas Mazalas
FC "SUOLIUKAS" 10:5 KRUOPA
(4:3)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
KRUOPA
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Stanislav Normantas
Paulius Lukoševi?ius
Žygimantas Šakys
Edgar Dorogavcev
Sergej Smyslov
Viktor Zujev
9 min. 0:1
Andrej Afanasjev
Sergej Smyslov
13 min. 1:1
16 min. 1:2
Henrikas Daublys
Stanislav Normantas
19 min. 2:2
20 min. 2:3
Andrej Afanasjev
Stanislav Normantas
20 min. 3:3
Žygimantas Šakys
21 min. 4:3
Stanislav Normantas
31 min. 5:3
Įvartis į savo vartus
32 min. 5:4
33 min. 5:5
Sergej Fiodorov
Edgar Dorogavcev
34 min. 6:5
Paulius Lukoševičius
39 min. 7:5
Andrej Smyslov
43 min. 8:5
Viktor Zujev
45 min. 9:5
Edgar Dorogavcev
48 min. 10:5
Sergej Fiodorov
Andrej Afanasjev
Andrej Makov
Kasparas Davidonis
Vladimiras Molis
Oleg Vinogradov
Andrej Konovalov
Jevgenij Zaicev
Henrikas Daublys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Sergej Smyslov.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21.10
7 turas
FK PAJŪRIS - MEMEL
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. BANGA 3 3
3. FK JAKAI 2 3
4. KARYS.LT 3 3
5. LCC MOOSE FC 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 13
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
3. KRANTONA 5 9
4. KLAIPĖDA CITY 5 7
5. FK SMK 5 4
6. FK VS-JONUŠAI 5 3
7. FK BALTIJA 5 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 16
2. KFA-FC NEPTŪNAS 6 13
3. DRAGŪNAI 6 12
4. FASOUL ARTSPACE 7 12
5. FC SUOLIUKAS 6 9
6. LCC MOOSE FC 6 6
7. FK FUTERA 6 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 16
2. NAUTICA 6 16
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 12
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 12
5. DANĖS PERLAS 5 6
6. MEMEL 5 6
7. FK FUTERA 5 3
8. KRUOPA 5 0
9. FK PAJŪRIS 5 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015