2018-01-31, 9 turas.
Vieta: LCC salė (Kretingos g. 36)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Timur Cyvaniuk
SPARTA 12:3 LCC MOOSE FC
(7:1)
SPARTA
Rungtynių eiga
LCC MOOSE FC
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Robertas Žižys
Artūras Mosejevas
Žygimantas Dubickas
Vilius Čižauskas
Vilius Čižauskas
2 min. 1:0
Artūras Mosejevas
4 min. 2:0
Artūras Mosejevas
5 min. 3:0
Arvydas Trizno
12 min. 4:0
Artūras Mosejevas
15 min. 5:0
Artūras Mosejevas
19 min. 6:0
23 min. 6:1
Vilius Zaleckis
Vilius Čižauskas
25 min. 7:1
27 min. 7:2
Deividas Gibėža
Vilius Čižauskas
29 min. 8:2
Vilius Čižauskas
34 min. 9:2
Žygimantas Dubickas
36 min. 10:2
44 min. 10:3
Danill Dudukalov
Artūras Mosejevas
48 min. 11:3
Arvydas Trizno
50 min. 12:3
Dmytro Sashchuk
Ikhtiyar Aliaghayev
John Afosi
Erik Dudik
Daniil Dudukalov
Borys Kravchuk
Aleksandr Shargu
Zuka Manjgaladze
Deividas Gibėža
Vilius Zaleckis
Guga Engendize

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Arvydas Trizno.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
13.00
2 turas
FK MAMUKAI - KARYS.LT
14.10
9 turas
LCC MOOSE FC - FK MAMUKAI
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. FK JAKAI 3 6
3. KARYS.LT 4 6
4. BANGA 3 3
5. LCC MOOSE FC 4 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 16
4. DANĖS PERLAS 7 12
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
6. MEMEL 7 9
7. KRUOPA 7 3
8. FK FUTERA 7 3
9. FK PAJŪRIS 7 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015