2018-01-31, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Aidas Mazalas
KLAIPĖDOS UOSTAS 8:3 KLAIPĖDA CITY
(4:3)
KLAIPĖDOS UOSTAS
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Giedrius Kšanas
Jurij Timanov
Žybartas Ringys
Eimantas Rudavičius
Tadas Jaugelavičius
Egidijus Bucevičius
Jurij Timanov
1 min. 1:0
Robertas Baltuonė
5 min. 2:0
Giedrius Kšanas
7 min. 3:0
14 min. 3:1
Tomas Norkūnas
Robertas Baltuonė
16 min. 4:1
23 min. 4:2
(10 m.)
Viktor Klesčionok
24 min. 4:3
(10 m.)
Viktor Klesčionok
Egidijus Bucevičius
35 min. 5:3
Egidijus Bucevičius
42 min. 6:3
Giedrius Kšanas
44 min. 7:3
Tadas Jaugelavičius
50 min. 8:3
Jevgenij Bulbenkov
Marius Prišmontas
Armandas Rakauskas
Oleg Romančiuk
Andrej Srokin
Tomas Norkūnas
Denis Mišin
Anton Archipov
Vaidotas Juškus
Viktor Klesčionok
Denis Dobrijan

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Viktor Klesčionok, Jurij Timanov, Vitalij Gurejev.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
13.00
2 turas
FK MAMUKAI - KARYS.LT
14.10
9 turas
LCC MOOSE FC - FK MAMUKAI
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. FK JAKAI 3 6
3. KARYS.LT 4 6
4. BANGA 3 3
5. LCC MOOSE FC 4 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 16
4. DANĖS PERLAS 7 12
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
6. MEMEL 7 9
7. KRUOPA 7 3
8. FK FUTERA 7 3
9. FK PAJŪRIS 7 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015