2018-02-02, 9 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Tomas Lavrinavičius
STOGANDRA 11:10 FA "KORALAS"
(6:8)
STOGANDRA
Rungtynių eiga
FA "KORALAS"
Arūnas Gadeikis
Edgaras Vigelis
Andrius Jastrumskas
Ramūnas Litvinas
Audrius Gadeikis
Paulius Mažionis
2 min. 0:1
Ignas Venckus
Edgaras Vigelis
5 min. 1:1
Edgaras Vigelis
6 min. 2:1
Paulius Mažionis
9 min. 3:1
11 min. 3:2
Benas Babenskas
13 min. 3:3
Ignas Venckus
13 min. 3:4
Benas Babenskas
14 min. 3:5
Ignas Venckus
15 min. 3:6
Benas Babenskas
Edgaras Vigelis
16 min. 4:6
17 min. 4:7
Dominykas Liutkus
Audrius Gadeikis
18 min. 5:7
23 min. 5:8
Aleksandr Fiodorov
Paulius Mažionis
25 min. 6:8
27 min. 6:9
Ignas Venckus
Edgaras Vigelis
35 min. 7:9
Andrius Jastrumskas
37 min. 8:9
Edgaras Vigelis
41 min. 9:9
Paulius Mažionis
43 min. 10:9
46 min. 10:10
Benas Babenskas
Audrius Gadeikis
49 min. 11:10
Dovydas Komža
Maksimas Senkevičius
Dominykas Liutkus
Ignas Venckus
Aleksandr Fiodorov
Benas Babenskas
Emilijus Golikovas
Markos Kazarian

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
13.00
2 turas
FK MAMUKAI - KARYS.LT
14.10
9 turas
LCC MOOSE FC - FK MAMUKAI
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. FK JAKAI 3 6
3. KARYS.LT 4 6
4. BANGA 3 3
5. LCC MOOSE FC 4 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 16
4. DANĖS PERLAS 7 12
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
6. MEMEL 7 9
7. KRUOPA 7 3
8. FK FUTERA 7 3
9. FK PAJŪRIS 7 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015