2018-02-23, 11 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Aidas Mazalas, Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:1 FC "SUOLIUKAS"
(3:0)
KLAIPĖDOS UOSTAS
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Giedrius Kšanas
Eimantas Rudavičius
Mantas Mažionis
Žydrūnas Karpis
Tadas Jaugelavičius
Eimantas Rudavičius
7 min. 1:0
Robertas Baltuonė
30 min. 2:0
Tadas Jaugelavičius
35 min. 3:0
38 min. 3:1
Eduard Smirnov
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Eduard Smirnov
Tomas Čeliauskas
Žygimantas Šakys
Edgar Dorogavcev
Sergej Smyslov
Vilius Mišeika

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev, Giedrius Kšanas.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
9 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.10
9 turas
FASOUL FC - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
10 turas
HBH - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
20.10
8 turas
KRUOPA - GARGŽDŲ VETERANAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 7 -2 9
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 26 20
2. NAUTICA 7 23 15
3. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 11 13
4. DANĖS PERLAS 8 -8 13
5. KLAIPĖDA CITY 8 -1 9
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 8 -41 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015