2017-11-29, 2 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Ernestas Kemėža
SPARTA 8:3 KLAIPĖDA CITY
(3:2)
SPARTA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Stanislovas Urbonas
Robertas Žižys
Artūras Mosejevas
Nikolaj Beliak
Žygimantas Dubickas
Mindaugas Kuhlins
Artūras Bytautas
Vilius Čižauskas
Artūras Mosejevas
2 min. 1:0
Vilius Čižauskas
3 min. 2:0
8 min. 2:1
Viktor Klesčionok
Mindaugas Kuhlins
12 min. 3:1
16 min. 3:2
Viačeslav Čiumačenko
Artūras Mosejevas
27 min. 4:2
Artūras Mosejevas
31 min. 5:2
35 min. 5:3
Tomas Norkūnas
Artūras Mosejevas
43 min. 6:3
Artūras Mosejevas
44 min. 7:3
Arvydas Trizno
47 min. 8:3
Jevgenij Bulbenkov
Marius Prišmontas
Andrius Seniūnas
Marius Šilauskas
Tomas Norkūnas
Denis Mišin
Vaidotas Juškus
Viktor Klesčionok
Volodymir Maksimenko
Justas Vainikaitis
Denis Dobrijan
Viačeslav Čiumačenko

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
13.00
2 turas
FK MAMUKAI - KARYS.LT
14.10
9 turas
LCC MOOSE FC - FK MAMUKAI
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK MAMUKAI 4 12
2. FK JAKAI 3 6
3. KARYS.LT 4 6
4. BANGA 3 3
5. LCC MOOSE FC 4 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 13
4. KRANTONA 6 9
5. FK SMK 6 7
6. FK VS-JONUŠAI 6 3
7. FK BALTIJA 6 3


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. DRAGŪNAI 7 15
4. FC SUOLIUKAS 7 12
5. FASOUL ARTSPACE 7 12
6. LCC MOOSE FC 7 6
7. FK FUTERA 7 6
8. FK PLIUSAS 7 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 8 22
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 17
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 16
4. DANĖS PERLAS 7 12
5. GEGŪNĖ-SENDVARIS 7 12
6. MEMEL 7 9
7. KRUOPA 7 3
8. FK FUTERA 7 3
9. FK PAJŪRIS 7 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015